Co nowego u nas - podsumowanie III kwartału w 2020 roku.

Niedawno wprowadziliśmy wiele pozytywnych zmian usprawniających funkcjonowanie naszej platformy. Dzisiaj chcemy się podzielić, tymi najistotniejszymi, które zrealizowaliśmy w poprzednim kwartale 2020 roku. Miło nam poinformować o udoskonaleniach, wprowadzonych także w integracjach z naszymi kluczowymi partnerami biznesowymi. Sprawdź, co się u nas zmieniło:


Uruchomiliśmy współpracę partnerską z EmailLabs

W poprzednim kwartale nawiązaliśmy stałą współpracę z EmailLabs, liderem na rynku komunikacji E-MAIL via SMTP. EmailLabs, tak samo jak SerwerSMS.pl, należy do Grupy Kapitałowej Vercom S.A. i niezmiernie cieszy nas fakt, że projekt został naszym oficjalnym partnerem technologicznym. Można powiedzieć, że jest to odpowiedź na potrzeby wielu klientów korzystających z naszych usług, zgłaszających chęć rozszerzenia komunikacji SMS o komunikację E-MAIL via SMTP. 

Otrzymaliśmy certyfikat ISO

Niedawno nasza spółka uzyskała Certyfikat ISO 27001, wydany przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną (ISO). ISO To organizacja pozarządowa i całkowicie niezależna. Spółka Vercom S.A, której jesteśmy częścią, pozytywnie przeszła audyt  "Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji". ISO 27001, który jest jednym z bardziej uznanych standardów. Potwierdza to, że nasze rozwiązanie spełnia najwyższe standardy ochrony danych i informacji.
Dowiedz się więcej.

Wdrożyliśmy bezpieczeństwo na 5 gwiazdek!

Poszliśmy o krok dalej. Od lat intensywnie pracujemy nad najwyższymi standardami bezpieczeństwa w naszym serwisie. Chcemy, by każdy, kto korzysta z naszej platformy, był maksymalnie zadowolony i bezpieczny realizując komunikację SMS. Dlatego, zintensyfikowaliśmy prace nad poprawą jakości usług, czego dowodem są międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa oraz współpraca z największymi dostawcami usług, takimi jak: Google, Orange, T-Mobile, Play, Polkomtel czy NASK. Stworzyliśmy unikalny ekosystem oparty na pięciu filarach bezpieczeństwa, dzięki czemu dostarczamy prawdopodobnie najbezpieczniejsze rozwiązanie w Polsce.
Dowiedź się więcej.

TOP 3 integracje, z którymi rozwinęliśmy współpracę w ostatnim czasie

  • SALESmanago system klasy Marketing Automation, 
  • BaseLinker automatyzacja procesów na platformach typu marketplace np. Allegro, eBay, Amazon,
  • Shoper gotowe oprogramowanie dla sklepu internetowego obsługujące cały proces zakupowy w e-commerce. 

Jest nam niezmiernie miło, że jesteś naszym klientem, bo to dla Ciebie pracujemy nad tym, aby nasze usługi działały jeszcze sprawniej, bezpieczniej i dawały nowe możliwości w rozwoju Twojego biznesu.


Masz pytania lub potrzebujesz nowych rozwiązań i udoskonaleń, z których chętnie skorzystasz? Napisz do nas: bok@serwersms.pl


Pozdrawiamy i życzymy przyjemnego korzystania
Zespół SerwerSMS.pl

Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.