Co nowego w SerwerSMS.pl w 2021 r.?

Z początkiem roku wprowadziliśmy wiele ciekawych zmian usprawniających funkcjonowanie naszego serwisu. Jak zwykle, chcemy się podzielić, tymi najistotniejszymi, które zrealizowaliśmy w ostatnim czasie. Miło nam poinformować o udoskonaleniach, oraz wprowadzeniu nowych produktów do naszego portfolio. Sprawdź, co się u nas zmieniło:


Tarcza 360 nowa usługa w naszym portfolio!

Tak, to nasz najnowszy produkt, nad którym pracowaliśmy od dłuższego czasu. Oddajemy do użytku narzędzie do kompleksowej ochrony kanału komunikacji SMS, które powstało we współpracy z takimi instytucjami i firmami jak: CERT, NASK, Google, Orange, T-mobile czy Bitly. "Tarcza" marginalizuje problem phishingu, co jest dla nas bardzo ważne, ponieważ bezpieczeństwo danych użytkowników to dla nas kluczowa sprawa. Tarcza 360 to inteligentny algorytm działającym w szerokim ekosystemie, który potrafi eliminować zagrożenia w krótkich wiadomościach tekstowych. 
Dowiedz się więcej.

SMS zweryfikowany (tzw. Verified SMS) - udoskonalenie usługi SMS

Współpraca z najlepszymi się opłaca, ponieważ podnosi to jakoś usług. Wspólnie z Google, wprowadzamy na polski rynek nowy rodzaj zabezpieczenia SMS, czyli SMS zweryfikowany. Użytkownik, odbierając takiego SMS-a, widzi logo, informacje o firmie/instytucji oraz charakterystyczny znaczek w górnym rogu ekranu. To daje pewność, że wiadomość pochodzi z wiarygodnego źródła i można jej ufać. Narzędzie wprowadzamy na rynek po to, by wyeliminować podszywanie się pod obce brandy oraz wyłudzenia danych. Verified SMS oraz Tracza 360, to ogromny krok w kierunku bezpieczniejszej komunikacji cyfrowej.
Dowiedz się więcej.

Polecaj nasze usługi nowa odsłona współpracy partnerskiej!

Polecaj nas i zarabiaj - to jest bardzo proste! Przygotowaliśmy nowy model współpracy dla firm partnerskich zainteresowanych dystrybucją oraz integracją z naszym systemem. Każdy aktywny partner będzie mógł oferować nasze usługi w swoim oprogramowaniu (i nie tylko) otrzymuje dedykowane ID, dzięki któremu będzie mógł polecać nasz serwis lub zintegrować własne rozwiązanie, a następnie partycypować w korzyściach. 
Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.

Promocja partnerska EmailLabs.io

Promocja trwa nadal! Przypominamy o nadal aktywnej promocji i współpracy z EmailLabs.io. EmailLabs.io, to jeden z naszych najważniejszych i komplementarnych projektów partnerskich, który w ostatnim czasie stał się niezwykle istotnym rozwiązaniem na rynku szeroko rozumianej komunikacji e-mail, zarówno tej masowej, marketingowej jak i transakcyjnej. Chcesz poznać możliwości zastosowania komunikacji e-mail w Twoim biznesie i skorzystać z promocji? 
Dowiedz się więcej.


Masz pytania lub potrzebujesz nowych rozwiązań i udoskonaleń, z których chętnie skorzystasz? Napisz do nas: bok@serwersms.pl


Pozdrawiamy i życzymy przyjemnego korzystania
Zespół SerwerSMS.pl

Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.