Ruszyła druga edycja badania Komunikacja SMS w Polsce 2013

Platforma SerwerSMS.pl rozpoczęła kolejną edycję ogólnopolskiego badania „Komunikacja SMS w Polsce 2013”. Ma ono na celu poznanie opinii Polaków na temat komunikacji mobilnej. Nowością tej edycji jest podział na dwa segmenty – skierowany do konsumentów oraz do biznesu.


„W ubiegłym roku badanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony mediów, jak i instytucji publicznych oraz klientów biznesowych. Z tego właśnie powodu postanowiliśmy rozpocząć pracę nad jego kolejną edycją, rozszerzając je o pytania skierowane do biznesu. Druga edycja ma na celu wyłonienie zmieniających się trendów na rynku marketingu mobilnego oraz ukazanie jakie znaczenie ma marketing SMS dla firm, które już z niego korzystają. To będzie niezwykle ciekawa edycja, gdyż do tej pory nikt nie posiadał takich danych ani informacji. Mam nadzieję, że pokażemy jak naprawdę wygląda skuteczność kampanii, jakie prowadzimy” – mówi Artur Sadowski, Menadżer ds. Rozwoju w Platformie SerwerSMS.pl.

Badanie jest całkowicie anonimowe i dostępne dla każdego chętnego.

Ankieta skierowania do konsumentów: http://www.badaniekonsument.serwersms.pl

Ankieta skierowania do przedstawicieli biznesu: http://www.badaniebiznes.serwersms.pl

 

Raport z 2012 roku pokazał, że SMS wciąż ma bardzo mocną pozycję na rynku i wielu konsumentów korzysta z tego typu komunikacji, jak również z SMS-ów Premium. Nowe badanie pozwoli bardziej szczegółowo przyjrzeć się tym zagadnieniom.

Platforma SerwerSMS.pl powstała w 2003 r. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych oraz skutecznej obsłudze klienta, Platforma SerwerSMS.pl jest liderem w swojej branży. Świadczą o tym otrzymane certyfikaty oraz wyróżnienia m.in LIDERA RYNKU 2012.
Klienci Platformy SerwerSMS.pl mają do dyspozycji szerokie portfolio usług SMS, MMS, VMS (wiadomości głosowe). Obecnie z usług Platformy korzysta kilkadziesiąt tysięcy klientów, którzy z kolei generują wielomilionowy miesięczny ruch, co jest dowodem na wciąż rosnące zapotrzebowanie na usługi marketingu mobilnego w Polsce i za granicą. Od 2008 roku Platforma SerwerSMS.pl nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma (Złoty Certyfikat Rzetelności), a od 2011 roku jest również członkiem Kapituły Złotych Certyfikatów Rzetelności. ​​

Kontakt dla mediów:

tel: 22 211 20 40 w. 77
e-mail: pr@serwersms.pl

Tagi:

reklama sms badania konsumenckie marketing SMS komunikacja mobilna

Ceny za połączenia i SMS-y wewnątrz UE będą niższe

Od 15 maja operatorzy zobowiązani są do stosowania nowych, regulowanych stawek w połączeniach...

SMS ostrzegał przed silnym wiatrem

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysyła coraz częściej SMS-y z  ostrzeżeniami. Ostrzeżenia drugiego...
Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.