Komercyjna bramka SMS

Komercyjna bramka SMS to rozwiązanie dla firm, które chcą wykorzystać komunikację SMS w swojej firmie. Czym jednak różni się darmowa bramka od komercyjnej, płatnej bramki SMS?


Z naszej komercyjnej bramki SMS korzysta już ponad trzy tysiące polskich firm, ponieważ oferujemy najbardziej atrakcyjną ofertę cenową i szereg dodatkowych funkcji, dzięki którym komunikacja SMS niezwykle skutecznie usprawnia działanie każdej firmy, instytucji i organizacji.

Korzystanie z ogólnodostępnych bramek, za których użytkowanie nie są pobierane żadne opłaty, wydawać się może na pozór korzystne cenowo. Czyż nie lepiej mieć coś za darmo, zamiast płacić? Takie myślenie jest jednak bardzo krótkowzroczne, gdyż płatna, komercyjna bramka SerwerSMS.pl to naprawdę wymierne korzyści finansowe dla Twojej firmy, co zaraz postaramy się udowodnić.

Czas!

Komercyjna bramka SMS tylko na pozór wydaje się być droższym rozwiązaniem niż bezpłatne bramki. Przecież SMS-y z darmowych bramek ktoś musi wysyłać, np. pracownik, któremu przecież trzeba zapłacić za jego pracę. Komercyjna bramka SMS w naszym systemie umożliwia wysłanie nawet setek tysięcy SMS-ów w bardzo krótkim czasie. Ten właśnie fakt sprawia, iż bramki komercyjnej tak naprawdę nie sposób porównać do rozwiązań darmowych.

Śledzenie raportów i odpowiedzi

Komercyjna bramka SMS w naszej platformie to możliwość precyzyjnego śledzenia raportów i odpowiedzi. W panelu klienta dostępne są szczegółowe statystyki, dzięki którym widzisz kto i kiedy otrzymał twoje SMS-y, ale i z jakich numerów nadeszły SMS-y od Twoich klientów jako odpowiedzi na Twoją wysyłkę. Odpowiedzi te są oczywiście przechowywane w panelu także po zamknięciu przeglądarki i wyłączeniu komputera. Możesz sprawdzić odpowiedzi nawet od tysięcy odbiorców wiele dni po wysyłce. Takich funkcjonalności nie oferują bezpłatne bramki.

Branding SMS-ów (nadpis) - edycja pola nadawcy

Komercyjna bramka SMS daje również możliwość decydowania o tym, co znajdzie się w polu "nadawca". Może to być przypadkowy numer, ale także i nazwa pasująca do konwencji wysyłki "informacja", "promocja", "komunikat" i wiele innych.

Masowo i indywidualnie

W naszej komercyjnej bramce SMS możesz wysyłać zarówno indywidualne wiadomości SMS, przeznaczone do jednego odbiorcy, jak i masowo, nawet do setek tysięcy odbiorców.

Subkonta dla pracowników

W ramach jednego konta w SerwerSMS.pl komercyjna bramka SMS może być wykorzystywana przez wielu pracowników dzięki funkcji "użytkownicy".

Podsumowując: w ofertach komercyjnych bramek SMS nasza propozycja jest

  • pewna
  • intuicyjna
  • szybka
  • wielozadaniowa
  • bezkonkurencyjna

SerwerSMS.pl oferuje komercyjną bramkę SMS oraz szereg usług dodatkowych.

Platforma SerwerSMS.pl powstała w 2003 r. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych oraz skutecznej obsłudze klienta, Platforma SerwerSMS.pl jest liderem w swojej branży. Świadczą o tym otrzymane certyfikaty oraz wyróżnienia m.in LIDERA RYNKU 2012.
Klienci Platformy SerwerSMS.pl mają do dyspozycji szerokie portfolio usług SMS, MMS, VMS (wiadomości głosowe). Obecnie z usług Platformy korzysta kilkadziesiąt tysięcy klientów, którzy z kolei generują wielomilionowy miesięczny ruch, co jest dowodem na wciąż rosnące zapotrzebowanie na usługi marketingu mobilnego w Polsce i za granicą. Od 2008 roku Platforma SerwerSMS.pl nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma (Złoty Certyfikat Rzetelności), a od 2011 roku jest również członkiem Kapituły Złotych Certyfikatów Rzetelności. ​​

Kontakt dla mediów:

tel: 22 211 20 40 w. 77
e-mail: pr@serwersms.pl

Ceny za połączenia i SMS-y wewnątrz UE będą niższe

Od 15 maja operatorzy zobowiązani są do stosowania nowych, regulowanych stawek w połączeniach...

SMS ostrzegał przed silnym wiatrem

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysyła coraz częściej SMS-y z  ostrzeżeniami. Ostrzeżenia drugiego...
Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.